Kontor



Lidingö

Telefon: 08-731 66 90
Fax: 08-767 99 71
E-mail: lidingo@hallsenius.se

Stockholmsväg.46,
181 32 Lidingö

Öppettider
Vardagar 09.30-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Stockholm

Telefon: 08-545 426 50
Fax: 08-32 25 23
E-mail: stockholm@hallsenius.se

Upplandsgatan 15,
113 60 Stockholm

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Täby

Telefon: 08-544 732 80
Fax: 08-638 05 90
E-mail: taby@hallsenius.se

Stockholmsvägen 132,
187 32 Täby

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök, Juridik
Se insidan på vårt kontor

Vallentuna

Telefon: 08-511 703 82
Fax: 08-511 703 22
E-mail: vallentuna@hallsenius.se

Centrumpassagen 8,
Vallentuna Centrum

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Åkersberga

Telefon: 08-540 207 38
Fax: 08-540 675 05
E-mail: akersberga@hallsenius.se

Storängstorget 15 (tidigare 3A),
184 30 Åkersberga

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Vaxholm och Djursholm


Öppettider
För närvarande har vi endast möjlighet att erbjuda hembesök i Vaxholm och Djursholm. Vill ni komma till oss träffas vi på vårt kontor i Täby, Stockholmsvägen 132. Ring oss på 08-544 732 80 så kommer vi överens om plats och tid.

Personal

Charlotta Nilson Gombrii

Lidingö
08-731 66 90
charlotta@hallsenius.se
Begravningsrådgivare som hjälper er med begravningen

Kristina Tullander

Stockholm
08-545 426 50
tina@hallsenius.se
Begravningsrådgivare som hjälper er med begravningen

Ann Carlqvist

Täby
08-544 732 80
ann@hallsenius.se
Begravningsrådgivare som hjälper er med begravningen

Kristina Nikkola

Jurist
08-544 732 85
kristina@hallsenius.se
Kristina hjälper er med familjejuridiken

Felicia Hallsénius

Vallentuna
08-511 703 82
felicia@hallsenius.se
Felicia arbetar som kundrådgivare på vårt kontor i Vallentuna.

Eva Hallsénius

Stockholm
08-545 426 50
eva@hallsenius.se
Eva är delägare ihop med Göran och hjälper er med begravningen

Leif Jansson

Representant
Leif är en av våra representanter som ni träffar på begravningen och kör även många av våra transporter

Veronica Tofiq Hallsénius

Täby
08-544 732 80
veronica@hallsenius.se
Begravningsrådgivare och borgerlig officiant

Björn Nordling

Jurist
08-544 732 85
bjorn@hallsenius.se
Björn hjälper er med familjejuridiken

Johanna Hallsénius

Jurist
08-544 732 85
johanna@hallsenius.se
Johanna hjälper er med familjejuridiken

Veronika Békefy

Jurist
08-544 732 85
veronika.b@hallsenius.se
Veronika hjälper er med familjejuridiken

Lotta Holmén

Åkersberga
08-540 207 38
lotta@hallsenius.se
Begravningsrådgivare som hjälper er med begravningen

Göran Hallsénius

08-544 732 80
goran@hallsenius.se
Göran är delägare ihop med Eva och är en av våra representanter som ni träffar på begravningen

Elisabet Ebersjö Hallsénius

Lidingö
08-731 66 90
elisabet@hallsenius.se
Elisabet hjälper er med begravningen på Lidingö