Kontor



Lidingö

Telefon: 08-731 66 90
Fax: 08-767 99 71
E-mail: lidingo@hallsenius.se

Stockholmsvägen 46,
181 32 Lidingö

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Stockholm

Telefon: 08-545 426 50
Fax: 08-32 25 23
E-mail: stockholm@hallsenius.se

Upplandsgatan 15,
113 60 Stockholm

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Täby

Telefon: 08-544 732 80
Fax: 08-638 05 90
E-mail: taby@hallsenius.se

Stockholmsvägen 132, Täby
Postadress: Box 2873, 187 28 Täby

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök, Juridik
Se insidan på vårt kontor

Vallentuna

Telefon: 08-511 703 82
Fax: 08-511 703 22
E-mail: vallentuna@hallsenius.se

Centrumpassagen 8, Vallentuna centrum
Postadress: Box 38, 186 21 Vallentuna

Öppettider
Vardagar 09.00-15.00
Övrig tid efter överenskommelse
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Åkersberga

Telefon: 08-540 207 38
Fax: 08-540 675 05
E-mail: akersberga@hallsenius.se

Storängstorget 15 (tidigare 3A),
184 30 Åkersberga

Öppettider
Vardagar 09.00-16.00
Jour dygnet runt, Hembesök
Se insidan på vårt kontor

Vaxholm och Djursholm


Öppettider
För närvarande har vi endast möjlighet att erbjuda hembesök i Vaxholm och Djursholm. Vill ni komma till oss träffas vi på vårt något av våra kontor. Ring oss på 08-544 732 80 så kommer vi överens om plats och tid.

Personal

Jonas Norén

Lidingö
08-731 66 90
jonas@hallsenius.se
Begravningsrådgivare och representant

Charlotta Nilson Gombrii

Lidingö
08-731 66 90
charlotta@hallsenius.se
Begravningsrådgivare och representant

Eva Hallsénius

Stockholm
08-545 426 50
eva@hallsenius.se
Begravningsrådgivare och delägare

Kristina Tullander

Stockholm
08-545 426 50
tina@hallsenius.se
Begravningsrådgivare

Elisabet Hallsénius

Vallentuna
08-511 703 82
elisabet@hallsenius.se
Begravningsrådgivare

Felicia Hallsénius

Vallentuna
08-511 703 82
felicia@hallsenius.se
Föräldraledig fr o m 2018-10-13

Veronica Tofiq Hallsénius

Täby
08-544 732 80
veronica@hallsenius.se
Begravningsrådgivare, borgerlig
officiant och representant

Ann Carlqvist

Täby
08-544 732 80
ann@hallsenius.se
Begravningsrådgivare och representant

Göran Hallsénius

Representant
08-544 732 80
goran@hallsenius.se
Representant, delägare och klusterchef

Lotta Holmén

Åkersberga
08-540 207 38
lotta@hallsenius.se
Begravningsrådgivare

Leif Jansson

Representant
Representant och transportör

Per Erkersgård

Representant
Representant, extra

Rolf Carlqvist

Representant
Representant, extra